Informácie k zapožičaniu štvorkoliek

Základné informácie k zapožičaniu štvorkoliek so sprievodcom :

Čo  potrebujete aby ste si u nás mohli prenajať štvorkolku so sprievodcom ?

1.     Platný vodičský preukaz príslušnej skupiny, potrebný na daný typ štvorkolky ,ak chcete jazdiť mimo uzavretého areálu MX .
2. Platný občiansky preukaz.
3. Vhodné ochranné oblečenie na štvorkolku  s prilbou ,ak ho nemáte žiadny problém, za poplatok ho zapožičiáme. 
4. Vratná kaucia v plnej čiastke , ako je uvedené pri Vami vybranom vozidle. Kauciu je možné zložiť v hotovosti, alebo preúčtovaním príslušnej čiastky na náš účet.

Ako postupovať ?

1.     Vyberte si na webovej stránke vozidlo, ktoré si chcete prenajať. Vyberte voľný dátum, ktorý Vám vyhovuje, vyplňte rezervačný formulár.  Potom overíme Vašu rezerváciu  a ak je všetko v poriadku potvrdíme rezerváciu o čom Vás budeme informovať aj e-mailom. Po zaplatení kaucie Vami vybrané vozidlo so sprievodcom bude na daný termín rezervované iba pre Vás.

 


2. V dohodnutý termín prídete k nám na Madáchovu 80, 94360 Nána do sídla firmy O.K.R. motor s.r.o. Vybraný  pracovník  Vám ukáže vozidlo, zodpovie Vaše otázky týkajúce sa vozidla. Absolvujete spolu základné školenie ohľadne  základných ovládacích funkciách daného vozidla. Pri preberaní vozidla spolu vyplníte preberací protokol vozidla.

Preberací protokol sa doplní, keď vozidlo priveziete späť a náš pracovník ho od Vás preberie. Preberací protokol je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o prenájme dopravného prostriedku, ktorú je potrebné podpísať.

 

3. V prípade, ak by ste mali počas doby trvania prenájmu otázky týkajúce sa vozidla, kontaktujte svojho sprievodcu – sme tu pre Vás a radi Vám poradíme a pomôžeme. Potom sa Vaše adrenalínové dobrodružstvo môže začať! Vy sa môžete rozhodnúť na základe Vašich schopností či pre svoju a cudziu bezpečnosť využijete jazdu na uzavretom okruhu MX. Nepreceňujte svoje schopnosti a pokiaľ ste začínajúci jazdec, otvorene s nami o tom hovorte. Radi Vám poskytneme intenzívnu inštruktáž a dlhšiu skúšobnú jazdu, aby ste sa cítili bezpečne a skutočne pocítili radosť z jazdy bez obáv o svoje zdravie. Keď prvý raz sadáte do sedla štvorkolky, je dobré začať s čistou mysľou, jednoducho návyky, ktoré si so sebou prinášate z dvoch kolies v prípade štyroch kolies nemusia vždy platiť a je dobré sa ich zbaviť hneď na začiatku. Čím skôr tak urobíte, tým skôr sa so štyrmi kolesami zžijete. Už prvé posadenie do sedla môže niekoho prekvapiť, keď na riadidlách nenájde rychlopal v takej forme, ako je na motocykli. Páčku plynu obsluhujete len palcom pravej ruky, čo však nepredstavuje žiaden problém a zvyknete si na to veľmi rýchlo. To je však asi všetko, čo budete potrebovať na úvod a môžete vyraziť. Komfortné sedlo a mierne predklonený posed by sa dali porovnať s komfortnou športovou turistikou. Terénne prekážky je nutné korigovať a vyvažovať správnou polohou tela. Ak ste skúsený jazdec a už ste v minulosti jazdili na štvorkolke, tak využite našu ponuku a spoznajte krásu okolitej prírody. Vždy však dodržiavajte pokyny svojho sprievodcu. Ak neuposlúchnete pokyny sprievodcu a nebudete s ním spolupracovať, tak môže predčasne ukončiť Vašu spoločnú jazdu bez vrátenia poplatku za zostávajúci čas jazdy !

 

4. Predpokladáme, že po ukončení dohodnutej doby jazdy, vozidlo vrátite v poriadku a nepoškodené v primeranom stave počtu kilometrov a stavu švorkolky. V prípade, ak za veľmi nepriaznivého počasia vo veľkom blate nechcete odložiť jazdu, tak Vám budeme účtovať poplatok +40 % za umytie. Potom spolu s naším pracovníkom vyplníte preberací protokol, kde Vám potvrdí , že ste vozidlo vrátili v poriadku . Uhradíte nám cenu za prenájom podľa platného cenníka vrátane prejazdených kilometrov nad rámec balíka, ak ste prejazdili viac kilometrov, ako ste mali predplatené. Vrátime Vám vratnú kauciu a budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu.


5. Zaujalo Vás vozidlo, ktoré ste testovali a chceli by ste ho odkúpiť? Kontaktujte nás, veď naše predvádzacie  vozidlá sú pravidelne servisované podľa požiadaviek výrobcov a predávané za veľmi výhodných podmienok.

6. Odporučte nás svojim známym...

Aké štvorkolky sú v našej ponuke ?

1. Štvorkolky sú značky TBG a Artic Cat. Nové štvorkolky s minimálnym počtom najazdených kilometrov, ktoré sú vo výbornom technickom stave, sú pravidelne kontrolované a servisované.
2. Štvorkolky vždy dostávate čisté a s plnou nádržou, v rovnakom stave nám ich aj vraciate späť.
3. Štvorkolky majú PZP a havarijné poistenie.