INFORMÁCIE K POŽIČOVNI MOTOCYKLOV

Základné informácie k zapožičaniu cestných motocyklov:

Čo potrebujete, aby ste si u nás mohli prenajať cestný motocykel ?

  1. Platný vodičský preukaz príslušnej skupiny, potrebný na daný typ motocykla.
    2. Platný občiansky preukaz.
    3. Vhodné ochranné oblečenie na motocykel s prilbou.
    4. Vratná kaucia v plnej čiastke, ako je uvedené pri Vami vybranom vozidle.

Kauciu je možné zložiť v hotovosti alebo preúčtovaním príslušnej čiastky na náš účet.

Ako postupovať ?

  1. Vyberte si na webovej stránke vozidlo, ktoré si chcete prenajať. Vyberte si voľný dátum, ktorý Vám vyhovuje, vyplňte rezervačný formulár. Potom overíme Vašu rezerváciu a ak je všetko v poriadku potvrdíme Vám rezerváciu, o čom Vás budeme informovať aj emailom. Po zaplatení kaucie Vami vybrané vozidlo bude na daný termínrezervované iba pre Vás. Prostredníctvom formulára na webovej stránke je možné rezervovať si motocykel na 7 dní, ak potrebujete vozidlo na dlhšie obdobie, neváhajte nás kontaktovať. Vozidlo nie je možné vyzdvihnúť ani vrátiť počas víkendu.
    2. V dohodnutý dátum prídete k nám na Madáchovú 80, 94360 Nána do sídla firmy O.K.R. motor s.r.o. Vybraný pracovník Vám ukáže vozidlo, zodpovie Vaše otázky týkajúce sa vozidla. Absolvujete spolu základné školenie o základných ovládacích funkciách daného vozidla. Pri preberaní vozidla spolu vyplníte preberací protokol vozidla.

Preberací protokol sa doplní, keď vozidlo priveziete späť a náš pracovník ho od Vás preberie. Preberací protokol je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o prenájme dopravného prostriedku, ktorú je potrebné podpísať.
3. V prípade ,ak by ste mali počas doby trvania prenájmu otázky týkajúce sa vozidla alebo si chcete vozidlo nechať dlhšie, kontaktujte nás – sme tu pre Vás a radi Vám poradíme a pomôžeme.

4. Predpokladáme, že po ukončení dohodnutej doby prenájmu vozidlo vrátite v poriadku a nepoškodené v primeranom stave počtu kilometrov a stavu motocykla, hlavne umyté a čisté s plne natankovanou nádržou, ako ste ho dostali pri preberaní. Potom spolu s naším pracovníkom vyplníte preberací protokol, kde Vám potvrdí, že ste vozidlo vrátili v poriadku. Uhradíte nám cenu za prenájom podľa platného cenníka vrátane prejazdených kilometrov nad rámec balíka, ak ste prejazdili viac kilometrov, ako ste mali predplatené. Vrátime Vám vratnú kauciu a budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu.
5. Zaujalo Vás vozidlo, ktoré ste testovali a chceli by ste ho odkúpiť ? Kontaktujte nás, veď naše predvádzacie vozidlá sú pravidelne servisované podľa požiadaviek výrobcov a predávané za veľmi výhodných podmienok.

6. Každé poškodenie, nehodu alebo krádež vozidla, bezodkladne najneskôr do 12 hodín﴿ nahláste najbližšiemu oddeleniu polície a požičiavateľovi na telefónom čísle 0905 420512, 0905 420513. Pri nedodržaní tohto ustanovenia hradíte plnú výšku škody.

Odporučte nás svojim známym...

Aké sú to motocykle ?

1. Motocykle sú prémiovej značky KTM. Nové motocykle s minimálnym počtom najazdených kilometrov, ktoré sú vo výbornom technickom stave, sú pravidelne kontrolované a servisované.
2. Motocykel vždy dostávate čistý a s plnou nádržou, v rovnakom stave nám ho aj vraciate späť.
3. Motocykle majú PZP a havarijné poistenie