INFORMÁCIE K ZAPOŽIČANIU TERÉNNYCH MOTOCYKLOV

Základné informácie k zapožičaniu terénnych motocyklov so sprievodcom:

Čo potrebujete, aby ste si u nás mohli prenajať terénny motocykel so sprievodcom?

  1. Platný vodičský preukaz príslušnej skupiny, potrebný na daný typ terénneho motocykla, ak chcete jazdiť mimo uzavretého areálu MX.
    2. Platný občiansky preukaz.
    3. Vhodné ochranné oblečenie na terénny motocykel s prilbou ,ak ho nemáte, žiadny problém, za poplatok ho zapožičiame.
    4. Vratná kaucia v plnej čiastke, ako je uvedené pri Vami vybranom vozidle. Kauciu je možné zložiť v hotovosti alebo preúčtovaním príslušnej čiastky na náš účet.

Ako postupovať ?

  1. Vyberte si na webovej stránke vozidlo, ktoré si chcete prenajať. Vyberte si voľný dátum, ktorý Vám vyhovuje, vyplňte rezervačný formulár. Potom overíme Vašu rezerváciu a ak je všetko v poriadku potvrdíme Vám rezerváciu, o čom Vás budeme informovať aj emailom. Po zaplatení kaucie Vami vybrané vozidlo so sprievodcom bude na daný termín rezervované iba pre Vás.


2. V dohodnutý termín prídete k nám na Madáchovu 80, 94360 Nána do sídla firmy O.K.R. motor s.r.o. Vybraný pracovník Vám ukáže vozidlo, zodpovie Vaše otázky týkajúce sa vozidla. Absolvujete spolu základné školenie o základných ovládacích funkciách daného vozidla. Pri preberaní vozidla spolu vyplníte preberací protokol vozidla.

Preberací protokol sa doplní, keď vozidlo priveziete späť a náš pracovník ho od Vás preberie. Preberací protokol je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o prenájme dopravného prostriedku, ktorú je potrebné podpísať.

3. V prípade, ak by ste mali počas doby trvania prenájmu otázky týkajúce sa vozidla, kontaktujte svojho sprievodcu – sme tu pre Vás a radi Vám poradíme a pomôžeme. Potom sa Vaše adrenalínové dobrodružstvo môže začať! Môžete sa rozhodnúť na základe Vašich schopností či pre svoju a cudziu bezpečnosť využijete jazdu na uzavretom okruhu MX. Nepreceňujte svoje schopnosti a pokiaľ ste začínajúci jazdec, otvorene s nami o tom hovorte. Radi Vám poskytneme intenzívnu inštruktáž a dlhšiu skúšobnú jazdu, aby ste sa cítili bezpečne a skutočne pocítili radosť z jazdy bez obáv o svoje zdravie. Terénné prekážky je nutné korigovať a vyvažovať správnou polohou tela. Ak ste skúsený jazdec a už ste v minulosti jazdili na terénnom motocykli, tak využite našu ponuku a spoznajte krásu okolitej prírody. Vždy však dodržiavajte pokyny svojho sprievodcu. Ak neuposlúchnete pokyny sprievodcu a nebudete s ním spolupracovať , tak môže predčasne ukončiť Vašu spoločnú jazdu bez vrátenia poplatku za zostávajúci čas jazdy !

4. Predpokladáme ,že po ukončení dohodnutej doby jazdy vozidlo vrátite v poriadku a nepoškodené v primeranom stave počtu kilometrov a stave terénneho motocykla. V prípade, ak za veľmi nepriaznivého počasia vo veľkom blate nechcete odložiť jazdu, tak Vám budeme účtovať poplatok +40 % za umytie. Potom spolu s našim pracovníkom vyplníte preberací protokol, kde Vám potvrdí , že ste vozidlo vrátili v poriadku. Uhradíte nám cenu za prenájom podľa platného cenníka vrátane prejazdených kilometrov nad rámec balíka, ak ste prejazdili viac kilometrov, ako ste mali predplatené. Vrátime Vám vratnú kauciu a budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu.
5. Zaujalo Vás vozidlo, ktoré ste testovali a chceli by ste ho odkúpiť ? Kontaktujte nás, veď naše predvádzacie vozidlá sú pravidelne servisované podľa požiadaviek výrobcov a predávané za veľmi výhodných podmienok.

6. Odporučte nás svojim známym...

Aké terénne motocykle sú v našej ponuke ?

1. Motocykle sú prémiovej značky KTM a Husaberg. Nové motocykle s minimálnym počtom najazdených kilometrov, ktoré sú vo výbornom technickom stave, sú pravidelne kontrolované a servisované.
2. Motocykel vždy dostávate čistý a s plnou nádržou, v rovnakom stave nám ich aj vraciate späť.
3. Motocykle typu enduro majú PZP a havarijné poistenie. Motokrosové motocykle nemajú PZP a havarijné poistenie.